ВИГОТОВЛЕННЯ АКРИЛОВОГО ТУНЕЛЮ ДЛЯ ОКЕАНАРІУМА В ТРЦ «РІО»

Підготовка, акрилової, панеліВ 2011 році в Москві відкрився перший і єдиний на сьогоднішній день океанаріум. Об’єкт став настільки популярним,що вже через рік наша компанія «Планета Нептуна» приступила к проектуванню другої черги – великого прозорого акрилового тунелю, який на довгі роки стане домівкою для таких морських хижаків, як акули, а також для скатів і великих родин риб. У відвідувачів з’явилася можливість опинитися в підводному царстві і спостерігати за життям мешканців океанаріума зсередини, це дозволяє кожному отримати незабутні емоції, раніше доступні тільки дайверам.

Акриловий тунель відрізняється великим розміром і складністю форми, його довжина 19,5м, а висота 2,3 м. Він витримує об’єм води 92260 л. Виготовлений із якісного німецького акрилу, тунель володіє високим рівнем ударостійкості, що має велике значення для такого публічного об’єкту.

Перш, ніж литі акрилові панелі перетворились у вигнутий тунель, спеціалістами компанії «Планета Нептуна» були проведені роботи по гнуттю, формовці, склеюванню і поліровці матеріалу.

Укладання, акрилова панель, матрицяТехнологами нашої компанії були розробленні матриці під кожну ділянку акрилового тунелю. На ці матриці викладалися акрилові панелі і в гарячій печі під впливом високої температури їм надавалася необхідна форма. Процес формовки виробів великих форм потребує певних професіональних навиків і звичайно же досвіду.

Після надання акриловим панелям необхідної форми, а також їх поліровці ділянки тунелю підганялися один до одного і з’єднувалися спеціальним клеєм, тобто проходили хімічне склеювання.

Основний етап пройдено і до виходу на будмайданчик залишалося лише пройти обробку швів і полірування, щоб усунути можливі сліди відпалу, надати акриловому тунелю прозорості і глянцевого блиску. Такі види робіт виконуються за допомогою спеціальних шліфмашин і шкірок із високоякісних волокон.

Секція, акрилового тунелю, формовкаАкриловий, тунель, виробництвіВідправка, акриловий, тунель, океанаріумНавантаження, тунель, допомога, кранВивантаження, акрил тунельАкрил, тунель, ворот, океанаріум, Ріо, в Москві

По закінченню всіх виробничих робіт ділянки акрилового тунелю, захищені спеціальною плівкою,були готові к відправці в океанаріум «Ріо». Для завантаження 6-тонних акрилових панелей знадобилася допомога вантажопідйомної техніки.

Коли всі ділянки акрилового тунелю були встановлені на дерев’яний каркас, надійно закріплені еластичними стрічками – через нічну Москву тунель поїхав до свого пункту призначення.

Виготовлення акрилового тунелю є складним, але цілком здійсненним завданням, акриловий тунель відрізняється високою якістю матеріалів і пророблених робіт. Цей об’єкт довгий час буде радувати відвідувачів океанаріума. А компанія «Планета Нептуна» готова втілювати в життя нові масштабні проекти, довівши високий рівень професіоналізму і реалізації об’єктів любої складності.

Яндекс.Метрика

© 2018 ПЛАНЕТА НЕПТУНА . Всі права захищені.
Заборонено використання матеріалів сайту без згоди його авторів та зворотного посилання.

Калькулятор |  Отзывы |  Розроблено DigitHIVE