Інші публікації...

МЕГА АКВАРІУМ В ТОРГІВЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ

Цільова аудиторія нових Торгівельних центрів (ТЦ) і Торгівельно-розважальних центрів (ТРЦ) визначається їх місцем розташування, концепцією, підбором орендаторів і загальною атмосферою. Окрім ретельно спланованої архітектурно-проектної концепції, використання новіших будівельних технологій і інженерно-технічних комунікацій, дуже важлива брендингова позиція (присутність відомих світових торгових мереж), розвинута сервісна інфраструктура (кафе, ресторани, салон краси, банківські і туристичні послуги) і грамотна обстановка інтер'єру (не тільки вишуканий, а цікавий і заворожливий інтер’єр).

MAL_Aquarium_5-02MAL_Aquarium_6-02MAL_Aquarium_7-02MAL_Aquarium_8-02

Компанія «Планета Нептуна» готова допомогти Вам в залученні покупців за допомогою факторів, які зроблять відвідування ТРЦ комфортним і вплинуть на підвищення інтересу відвідувачів к комплексу. Звучить інтригуючи? Виглядає ще більш вражаюче! Мова йде про таку деталь інтер’єру як Мега-акваріум. Він не тільки заворожує своїм зовнішнім виглядом, але і створює атмосферу спокою і затишку для відвідувачів, безумовно, підкреслюючи статус об’єкта.

Відомим фактом є те, що акваріум, незалежно від місця знаходження, приміщення ТРЦ, ресторан або офіс, надає кампанії неповторний імідж. Адже відвідувач завжди зверне увагу на екзотичний предмет інтер’єру, який викликає захват і бурю емоцій. Світова практика показує, що розміщення подібних аква-систем привертає увагу людей, вносить родзинку в інтер’єр ТРЦ, роблячи його більш цікавим і особливим. Відомий ТЦ Dubai Mall прославився багато в чому завдяки тому, що в ньому знаходиться самий великий акваріум в світі, відкриття відбулося в листопаді 2008 року. Він увійшов до переліку головних визначних місць в Дубаї. Мега-Акваріум торгівельного центру AB Baltic Mall Aquarium Литва також являється яскравим прикладом маркетингового ходу, спрямованого на залучення відвідувачів і створення свого неповторного респектабельного іміджу. Одним із останніх прикладів є Мега-Акваріум, побудований в Марокко в Касабланці, який отримав ім’я "Aquadream". Торгівельний центр відкрили в грудні 2011року, і Мега-акваріум став головною пам’яткою ТЦ Marocco Mall.

MAL_Aquarium_11-02_newMAL_Aquarium_10-02_new

Віднедавна ростуча тенденція на установку Мега-акваріумів в ТРЦ, готелях і ресторанах спостерігається на просторах СНГ. Подібні проекти Мега-Акваріумів вже реалізовані або знаходяться на стадії завершення в ТРЦ міст: Київ, Харків,Білгород, Актау. Співавтором і розробником багатьох проектів і концепцій на території Росії, Казахстану і України є компанія «Планета Нептуна».

Виходячи із практичного досвіду і знань спеціалістів нашої компанії, ми вважаємо актуальними декілька концепцій розміщення Мега-Акваріума в торгівельно-розважальних центрах. Це його установка у віддалених зонах ТРЦ, як окремо стоячого об’єкта, що зацікавить відвідувачів і спонукає їх пройти від початку зала до Мега-Акваріуму,тим самим звернувши увагу на величезну кількість об’єктів, що знаходяться на шляху. Звертаємо Вашу увагу, що оренда приміщень, що знаходяться в цій зоні, завищена в декілька разів саме по цій причині. Наступний варіант – використання Мега-акваріума як центрального об’єкта, що, безумовно, принесе популярність і респектабельність торгівельному центру і підвищить попит на оренду в ТРЦ.

MAL_Aquarium_9-02tun_02-01tun_02-02tun_02-03

А також можлива його установка в комплексі з об’єктами, які зможуть витягти прямий дохід і забезпечити прибуток і утримання всього акваріумного комплексу. Розглядається концепція установки подібного об’єкта у вигляді масштабної вхідної арки певного крупного магазину в ТРЦ, або циліндричних (прямокутних) Мега-акваріумів у вигляді колон, або у вигляді вітрини.

Крім високої популярності і унікальності, проект принесе додаткову комерційну вигоду. Враховуючи, що він буде вимагати спеціалізованого обслуговування і витрат, необхідно його зробити таким, що окупається. Для цього необхідно врахувати додаткові можливості Мега-Акваріума: проведення екскурсійних програм, підводних шоу («Шоу русалок», «Підводні бої», «Новорічні (Різдвяні) шоу»), приватних занурень з аквалангом, фотосесій (приватних і комерційних), зйомок рекламних роликів і урочистостей, промо-компаній. Розміщення біля нього дитячої ігрової площадки, атракціонів, кафе і ресторанів.

tun_03-04tun_03-01_1tun_03-02_1tun_03-03

Компанія «Планета Нептуна» пропонує Вам докладний опис проекту «Мега-Акваріум в ТЦ». Найбільш оптимальна зона розташування та, яка з фронтальної сторони буде мати суспільну зону, звернену в хол ТРЦ, з бокової сторони буде примикати VIP-ресторан, відвідувачі якого зможуть милуватися підводними пейзажами або спостерігати водні шоу. З іншого боку буде знаходитися тунель, завдяки якому можна бути відчути себе гостем підводного царства, і великим панорамним склом для проведення підводних шоу за участі людей і спеціально навчених тварин. Вхід в океанаріум по білетам, виручка від яких буде покривати витрати по утриманню експозиції і головного танку. З тильної сторони розташовується приміщення з системами життєзабезпечення. До даного комплексу також можна додати додаткові сервіси, описані раніше. Такий проект в сукупності з оточуючими його супутниками буде гарантовано комерційно успішним.

Якщо Вас надихнули наші пропозиції або виникла грандіозна ідея, яку Ви хочете втілити в реальність - зв’яжіться зі спеціалістами нашої компанії, і ми надамо Вам саму детальну інформацію. Для компанії «Планета Нептуна» нема нічого неможливого.

Яндекс.Метрика

© 2018 ПЛАНЕТА НЕПТУНА . Всі права захищені.
Заборонено використання матеріалів сайту без згоди його авторів та зворотного посилання.

Калькулятор |  Отзывы |  Розроблено DigitHIVE